פרגולות נפתחות – הצללה מקסימלית

מעוניינים בהתקנת פרגולות שאתם שולטים על רמת ההצללה בהן? מעוניינים להפוך אותן ללא פעילות בחורף? פרגולות נפתחות – הצללה מקסימלית מובטחת, קיפול אפשרי בכל עת, ותפעול קל ונגיש יהיה זמין לכל צרכן. הפרגולות ניתנות לרכישה עם יריעת PVCאו פלטה מחומר קשיח אשר יכוונו לפי דרישתכם. כך תפעלו על מנת לרכוש לעצמכם פרגולות נפתחות במחירים נגישים.

רכישת פרגולות דקורטיביות

מומלץ מאד לבחור פרגולות נפתחות בהתאמה דקורטיבית לנעשה בחצר או באתר בו הפרגולה נדרשת. בחנות של יבואן פרגולות ישנו מבחר עיצובים לא קטן, וניתן להזמין במבחר צבעים כל דגם ודגם. לכן, מומלץ להשקיע בזה מחשבה. אנו סבורים כי אם תכננתם מראש, בעת הליך עיצוב הבית, התקנת פרגולה בעיצוב מסוים, עליכם לגשת עם העיצוב ליבואן על מנת שיספק לכם את אותו מוצר לאשורו.

פרגולות והתנהלות מול רשויות – כל העובדות

עובדתית, הממשלה מקדמת יוזמה לפיה הפרגולות לא יהיו מעניינן של הרשויות. בפועל, לא כל רשות מיישמת זאת, וגם היוזמה הממשלתית עוד לא בתוקף ממשי בשל הזמן המועט יחסית בו היא קיימת. בשל כל אלו, מומלץ לעדכן את הרשות בה אתם גרים שבכוונתכם להציב פרגולה בחצר. ייתכן כי תצטרכו להישלח לוועדה מרחבית לתכנון ובנייה מטעמה אשר תעלה מספר דרישות להצבת הפרגולה בחוץ ותוודא כי היא בטוחה לשימוש וחסינה מתקלות בטיחות.