אדניות

ישנן כמה אפשרויות לקשט את הבית מבפנים ומבחוץ. אדניות למשל, הן פתרון אידיאלי ליצירת פינה טבעית הפונה כלפי החוץ וגם יכול להיות בחצר ביתנו להנאתנו האישית. קיימים סוגים שונים ורבים של אדניות, שמתוכננות בדיוק למקום בו יוצבו. יש למשל אדניות שניתן להרכיב על סורגי החלון או הגדר. אדניות אלו לרב יהיו עשויות פלסטיק צבעוני, ובעלות מבנה כזה שמאפשר להן לשבת בתושבת המיועדת להן על הגדר, איזו גדר שלא תהיה. הפתרון הזה מביא הרבה שמחה כאשר מסתובבים ברחובות ומזהים את אותן אדניות צבעוניות ובהן פרחים ושתילים שונים.

אדניות יכולות להכיל מספר סוגים של פרחים וכך נוצר גיוון צבעוני ומרהיב שנותן הרבה אור ושמחה לבעלי הדירה וגם למבקרים מבחוץ. חשוב לוודא יציבותן של אדניות ושלמותן ובייחוד אם עשויות הן מפלסטיק וישובות על גבי גדר החלון או הגינה. אדניות סדוקות עלולות להישבר באחת ולא להכיל את האדמה או הצמחים ששתלנו בהן ואז מהווה הדבר סיכון אמיתי לכל עובר ושב.
 
אדניות שמלכתחילה לא יוצרו לפי התקן הבטיחותי עלולות להיות לא יציבות, כאלה בהן אל נשמר שיווי המשקל ואז גם אם נוכל ליצור איזון עדין של המשקל בתוך האדנית, קיים החשש הסביר שעם משב רוח קל יעופו הן על אזרח תמים ברחוב או אפילו יתרסקו להן בבלאגן
בחצר ביתנו.
 
אנו ממליצים מאוד על התקנת אדניות שונות ברחבי החצר או הגינה כמו גם על שימוש בהן בבתים הפרטיים מאחר ואדניות זורקות המון צבע ושמחה לתוך חיינו ומאפשרות לנו ליהנות הרבה יותר מביתנו וסביבתו וכן מבתיהם של אחרים.
אדניות הן ממש חלק מתכנון נוף אם מסתכלים על התרומה הציבורית שלהן וגם באופן אישי תורמות לעיצוב ולמראה הבית והגינה. אנו מאמינים כי כל בית צריך אדניות איכותיות ונעימות.